Léčebné koupele

YUUP! SPA DETOX – Směs z 10% přírodních éterických olejů určených k obohacení vody z vířivky, vyčištění a dezinfekce kůžea srsti a předejití nadměrné tvorby mazu. Dokonalá kombinace adstringentních a čistících složek. Klíčové složky: éterické oleje zdamašské růže, Palmarosa, Wood Ho, citron, pomerančovníku a hořkého pomeranče.


YUUP! SPA RELAX – Směs 10% přírodních éterických olejů, jejichž cílem je obohatit vodu z vířivky, očistit, obnovit a zlepšitrovnováhu pokožky. Dokonalá kombinace hydratačních a osvěžujících přísad do srsti a kůže v kombinaci s výběrem relaxačnícha uklidňujících esencí. Reguluje maz, osvěžuje a hydratuje. Klíčové složky: esenciální olej z pomerančovníku, bergamot, jasmín,růže Centifolia, heřmánku a levandule.


YUUP! SPA LUXURY- Směs 10% přírodních éterických olejů, jejichž cílem je obohatit vodu z vířivky, očistit, obnovit a zlepšitrovnováhu pokožky. Dokonalá kombinace hydratačních a osvěžujících přísad do srsti a kůže v kombinaci s výběrem relaxačnícha uklidňujících esencí. Osvěžuje a hydratuje. Klíčové složky: esenciální olej z pomerančovníku, bergamot, jasmín, růže Centifolia,heřmánku a levandule

KOUPEL PRO PSÍ SENIORY – Šampon je vyvinut speciálně pro starší psy. Zesláblá srst a pokožka bude chráněna a posílena. V tomto přípravku jsou použity jen látky, které absolutně nedráždí pokožku a srst, proto může být bez obav použit u starších a slabších jedinců. Obsahuje rostlinné aminokyseliny z cukrové třtiny a tapioku (rostlinné přísady podobné bramborovému škrobu) dále hlubinné mořské bahno, které velmi intenzivně vyživuje pokožku psa a odstraňuje pachy, sůl z Mrtvého moře, propolis a další blahodárné rostlinné výtažky.

Epsomská sůl