O mně

Jmenuji se Lucie a celý život se věnuji péči o zvířata. Práce s pejsky v salonu není pouze mou prací, ale i vášní. V roce 2009 jsem absolvovala kurz stříhání psů v Hradci Králové.

Během let jsem prošla mnoha specializovanými kurzy zaměřenými na úpravu konkrétních plemen, včetně osvojení veterinárních znalostí.

Můj první psí salon jsem otevřela v Hradci Králové v roce 2009. V roce 2012 jsem využila příležitosti odjet na Kypr, kde jsem získala cenné zkušenosti ve stříhání pejsků. Po návratu do ČR jsem krátkodobě pracovala jako sestra na veterinární klinice a následně jsem zrealizovala svůj dosud největší projekt – Salon a spa pro pejsky a kočičky v Praze s názvem Salon Ennie, pojmenovaný po mé jorkšírce. V roce 2019 jsem odešla na mateřskou dovolenou a nyní jsem hrdou matkou dvou krásných synů. Naše rodina se přestěhovala z Prahy na venkov, kde nyní provozuji salon pro vaše mazlíčky.

V mé domácnosti žije 3 pejskové – dva jorkšíři a kangalský pastevecký pes. K tomu mám 3 domácí kočky plemene Ragdoll, pár venkovních koček kolem domu a drobné hospodářství.

S velkou radostí vás přivítám v mém novém salonu na adrese Stará Voda 75, nedaleko Chlumce nad Cidlinou.